Bio sušené mango plátky 80 g
- Kód produktu: Z09560 Značka: Bio nebio
Popis produktu
Sušené mango je velmi všestranná pochoutka. Nakrájené ve stolních směsích sušeného ovoce a oříšků působí velmi dekorativně, můžeme je mlsat i samotné a děti milují typickou nakysle sladkou chuť tohoto zdravého „lízátka“. Nejširší možnosti použití mají však plátky manga zalité horkou vodou a ponechané několik hodin odstát.
POUŽITÍ: Sušené mango je vynikající namočené několik hodin ve vodě - buď přímo jako skvělý mangový kompot bez cukru, namixované do desertů (se šlehačkou, jogurtem, tvarohem, piškotami...) nebo rozmixované s banány, jablky, kokosovým mlékem a podobně jako hustý ovocný nápoj (smoothie) nebo přesnídávka. Rozmixované mango je velmi tuhé a zahustí pokrm, takže pokud rozmixujeme například banán s namočeným mangem bez vody, získáme hustou ovocnou přesnídávku. Pokud přidáme vodu, ve které bylo mango namočeno, získáme ovocný koktejl. A přidáme-li navíc kefír či jogurt (a podle chuti dosladíme), získáme mangovo banánové lassi. Ke všem těmto lahůdkám se hodí i špetka pravé vanilky nebo trocha strouhaného kokosu.
Obsah: 80 g
Země původu: Burkina Faso
Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota 1489 kJ / 351
kcal
Tuky 1,0 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,5
g
Sacharidy 80 g
z toho cukry 74
g
Vláknina 7,2 g
Bílkoviny 2,0 g
Sůl 0,07 g
Ověřeno našimi zákazníky
Obchod neuvádí na dodaném zboží původ zboží i když deklaruje na internetových stránkách místo původu
Nakupuji po několikáté, ověřený obchod.
Rychlost vyřízení je úžasná
velmi rychlé vyřízení objednávky
Spolehlivost, rychlé dodání.
Maximální spokojenost
Tip jsem dostala od známé, která objednává. Byla jsem naprosto spokojená, objednávka rychle vyřízená a zboží přišlo v pořádku.
Vše v nejlepším pořádku
Výborné ceny, široká nabídka, velké skladové zásoby. Velice rychlá expedice. Skvělé!
Vše v pořádku,spokojenost.
