Tulsi Sladký Citron čaj porcovaný 25 porcí

Jemná a lahodná vůně a chuť citrónu, citrónové kůry a bylinky Tulsi se vhodně doplňuje se zeleným čajem, čímž vzniká čaj harmonizující smysly. Více informací
Bez GMO

Bez GMO

Vegan

Vegan

Bezlepkové

Bezlepkové

Vegetarian

Vegetarian

131 Kč
včetně DPH
skladem 30 ks

Nakupte za více než 1 500 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!Doprava od 79 Kč Více o dopravě

Popis produktu

Jemná a lahodná vůně a chuť citrónu, citrónové kůry a bylinky Tulsi se vhodně doplňuje se zeleným čajem, čímž vzniká čaj harmonizující smysly.

Příprava: 1 sáček čaje zalijte 200 - 300 ml vroucí vody a nechte 3 - 5 minut louhovat, podle toho jak moc aromatický a silný čaj chcete. Oslaďte podle chuti. Nedoporučuje se pít s mlékem. Pro maximální účinek pijte 2 až 3 šálky denně.

Příprava ledového čaje: pro přípravu 1 l ledového čaje použijte 5 sáčků čaje, ty zalijte 2 šálky vařící vody, zakryjte a nechte 20 minut louhovat. Potom odstraňte nálevové sáčky, dolijte 2 šálky studené vody a nechte vychladnout. Pro maximální účinek pijte 3 až 5 šálků denně.

Všechny naše čaje pocházejí z indických ekologických farem, kde je zaručena jejich vysoká kvalita a také účinek. Ten je zajištěn díky šetrnému zpracování bylin, čímž se zachovává účinek přírodních esenciálních olejů a dalších přírodních látek.

Složení: zelený čaj (Camellia sinensis) listy 21,83%, citrónová tráva (Cymbopogon citratus) listy 20,22%, Tulsi - bazalka posvátná (Ocimum sanctum) listy 30,09%, Tulsi - bazalka příjemná (Ocimum gratissimum) listy 16 , 43%, zázvor - zázvor lékařský (Zingiber officinale) oddenek 4,16%, kardamom malabarský (Elettaria cardamomum) semeno 3,85%, kyselina citronová 0,42%, přírodní citronové aroma 3,00%.
Obsah: 45 g (25 x 1,8 g)
Země původu: Indie

 

Ověřeno našimi zákazníky