Lotus kořen sušený 20 g

Při nachlazení, rýmě, kašli, astmatu... Více informací
84 Kč
včetně DPH
Vyprodáno

Nakupte za více než 1 500 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!Doprava od 79 Kč Více o dopravě

Popis produktu

Lotosový kořen  je nazýván králem zlomených a poškozených kostí. Vyrůstá totiž v bahně v rybnících, což je neocenitelný biologický materiál s velkým množstvím vzácných minerálních látek, které naše krev, svaly, kosti a vazy potřebují.

Šťáva a čaj z lotosového kořene mají dále schopnost napojit porušenou tkáň i cévky v mozku. Proto je lotos podáván jako lék po mozkové příhodě.

Rovněž je tradičně používán jako nejúčinnější prostředek na léčbu a prevenci veškerých poruch dýchacího ústrojí, jelikož posiluje plíce a průdušky. Blahodárně působí také na sliznice, které hojí a zklidňuje. Lotosový čaj je proto zvláště účinný při nachlazení, rýmě, kašli či angíně a nateklých mandlích (jako kloktadlo). Lotosový čaj je doporučován i pro nejmenší děti – nemá totiž nikterak výraznou chuť a tak i při náhodném polknutí nedělá dětem problémy. Čaje i šťávy jsou navíc vhodné nejen pro malé děti, ale i pro těhotné či kojící ženy.

Obsah: 20g
Příprava: Lotusový kořen namočte na dobu 2h, možno vařit se zeleninou a dochutit sojovou omáčkou. Pro přípravu čaje vařte 10-15 minut.    

Ověřeno našimi zákazníky